چطور لینک جوین کانال تلگرام را پیدا کنیم؟

چطور لینک جوین کانال تلگرام را پیدا کنیم؟

تلگرام جزو محبوب ترین پیام رسان های جهان هست که روز به روز بر کسانی که از آن استفاده می کنند افزوده می شود. یکی از امکانات بی نظیر تلگرام ایجاد کانال و اداره آسان آن می باشد که توسط کانال ها می توانید محصولاتی را بفروشید و یا مطالبی برای اعضای کانال درج کنید. برای ایجاد کانال اطلاعاتی می خواهد که یکی از آن اطلاعات وارد کردن تگ یا ای دی کانال هست که برای پیدا کردن کانال توسط اعضا الزامی می باشد.

 

حال شما اگر بخواهید تبلیغ کانال تان را به کانال دیگری بدهید و آی دی کانال را برای تبلیغ انتخاب کرده باشید ممکن هست ممبر کمتری به کانالتان سر بزنند ولی اگر لینک جوین کانال را در تبلیغ قرار دهید افراد زیادی وارد کانالتان می شوند البته برخی مزایا و معایبی دارد که با آنها فعلا کاری نداریم. با ما همراه باشید تا نحوه پبدا کردن لینک جوین کانال را آموزش دهیم.

 

ورود به بخش مدیریتی کانال

بیشتر کاربران تلگرام فکر می کنند که با پیدا کردن لینک جوین کانال شان برای همیشه به حالت خصوصی ( Private ) تبدیل می شود که یک فکر اشتباه می باشد.

برای پیدا کردن لینک جوین کانال اول باید وارد کانال شوید و بر روی نام و تعداد ممبرها کلیک کنید و در گام دوم روی لوگوی مداد مانند که در بالای صفحه وجود دارد کلیک کنید تا به بخش مدیریت کانال وارد شوید.

در گام سوم روی گزینه Channel Type کلیک کنید که برای کانال هایی که عمومی هستند کلمه Public و برای کانال های خصوصی کلمه Private زیر این گزینه نوشته شده است.

حال برای شما صفحه ای باز می شود که دو گزینه وجود دارد که اگر کانال شما عمومی بود گزینه Public Channel به صورت پیشفرض انتخاب شده است برای پیدا کردن لینک جوین گزینه Private Channel را انتخاب کنید تا در قسمت Permanent link لینک جوین کانال نمایش داده شود که آن را کپی کنید و در تبلیغات و جاهای دیگر از آن استفاده کنید.

نکته: در نظر داشته باشید در انتها اگر می خواهید کانال شما به کانال خصوصی ( بدون آی دی ) تبدیل نشود تغییراتی که اعمال کرده اید را دخیره نکنید، زیرا اگر تغییرات را دخیره کنید ای دی کانال تان پاک می شود و افراد می توانند آی دی شما را استفاده کنند و به نحوی سوءاستفاده کنند.

منبع ( چطور لینک جوین کانال تلگرام را پیدا کنیم؟ ): کروک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *