مدیریت اسکرین شات توسط اپلیکیشن جدید فایر فاکس

معرفی اپلیکیشن جدید شرکن موزیلا تا کاربران بتوانند به راحتی اشکرین شات هایشان را مدیریت کنند.

توسط این اپلیکیشن شما میتوانید از صفحه ی گوشی خود اسکرین شات بگیرید و در گوشی خودتان ذخیره کنید البته با کارایی ساده و مناسب میتوانید این کار را انجام دهید.

این اپلیکیشن با نام ” Firefox Screenshot Go ” معرفی شده است و میتوانید این اپلیکیشن را از مارکت های فروشگاهی و گوگل پلی استور دریافت کنید. فعلا نسخه IOS این اپلیکیشن ساخته نشده است ولی در آینده نچندان دور ارائه خواهد شد.

از قابلیت های منحصر به فرد این اپلیکیشن میتوان به امکان جست و جو کردن توسط محتویات تصویر اشاره کرد البته تنها میتوان برای اسکرین شات های متن و نوشته این قابلیت را به کار برد و در عکس های بدون نوشته این قابلیت کارایی ندارد.

با استفاده از هوش مصنوعی و توسعه داده و یادگیری ماشینی همه اسکرین شات ها را به صورت نتایج جست و جو پشت سرهم در گالری گوشی و کارت حافظه نمایش میدهد تا بتوان اسکرین شات مورد نظر را پیدا کرد و در صورت نیاز میتوانید در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید.

با این قابلیت های این اپلیکیشن را قابل مقایسه با گوگل لنز میکند که آن هم با استفاده ازهوش مصنوعی میتواند متن های داخل عکس را تعیین و یافتن تصویر به کاربران کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *