مدل 2020 بی ام و X1 رونمایی شد

بی ام و خودروی ایکس1 خود را بروزرسانی کرده و از مدل 2020 این خودرو رو نمایی کرد البته فقط از نظر ظاهری تغییری کرده است و از لحاظ فنی مانند مدل های قبلی می باشد.

کم و کیفی از ساخت این مدل از تابستان سال گذشته به گوش میرسید و همه منتظر ایکس1 جدید بودند.بعد از ساخت بی ام و سری1 جدید بادی منتظر بی ام و ایکس1 جدید بود که خود شرکت بی ام و تصاویری از این خودرو منتشر کرد . تغییراتی در ظاهر خودرو دیده می شود و درضمن این شرکت رنگ بندی های مختلفی را به این ماشین اضافه کرده است تا مشتریان هنگاه سفارش خودرو رنگ ماشین را به میل خود و تنوع زیاد انتخاب کنند.

با مقایسه شیشه جلو این خودرو و مدل جدید بی ام و سری1 میتوان گفت که هردو دارای شیشه جلو بزرگ می باشند و چراغ های جلو نیز کمی تغغیر ظاهری پیدا کردند و مشتری میتواند هنگام سفارش خودرو چراغ های جلو را LED سفارش دهد. در پایین جلو ماشین نیز سپری وجود دارد که در هر دو طرف آن چراغ های LED برای دید بیشتر نصب شده اند.

چراغ های عقب نیز دچار تغییر ظاهری شده اند و حالت L شکل به خود گرفته اند. سپر عقب و اگزوز هر دو بدون تغییر نسبت به سری قیبی با قی مانده اند البته این خودرو در طرح های مختلفی ارائه می شوند که یکی از آنها مدل M Sport می باشد که رکاب جانبی اسپورت، گل گیرهای اسپورت، دیفیوزر جلو و عقب و سپر جلو اسپورت از امکانات این مدل می باشند. رینگ های مدل حدید ایکس1 نیز به شکل حرف انگلیسی Y طراحی شده اند که 19 و 18 اینجی هستند.

از تغییراتی که در داخل کابین صورت گرفته می توان به دسته دنده با طراحی جدید و تودوزی کامل چرم وکف پوش اشاره کرد که تودوزی چرم تنوع رنگی دارد و می توان هنگام سفارش خودرو رنگ آن را تعیین کرد. اندازه کابین تغییری نکرده است. صفحه نمایش لمسی بر روی داشبور وجود دارد که 8.8 اینجی می باشد که این صفحه نمایش یک آپشن ویژه بوده و برای سفارش آن باید هزینه اضافی پرداخت شود.

پیشرانه این خودرو نیز دارای قدرت 228 اسب بخار با چهار سیلندر دو لیتری توربو می باشد. قیمت این خودرو فعلا مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *